Njihuni me 10 motrat më seksi në botë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
27 Shkurt 2018 17:14

Motrat Sodahzah janë në qendër të një skandali që ka ndodhur pak kohë më parë (në klinikën ku ato punojnë) me Samir Nasri. Katër prej tyre punojnë aty në pozicione të ndryshme, ku francezi pati marrë një trajtim të veçantë. Ish-ylli i Arsenal dhe Manchester City-t mohoi para medias të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një infermiere, pavarësisht se dyshimet qëndrojnë dhe se nuk ka bërë trajtim intravenoz. Mirëpo, UEFA pasi ka shqyrtuar rastin e tij, e ka dënuar lojtarin me 6 muaj pezullim nga çdo aktivitet sportiv.

Ky skandal na bëri të zbulojmë motrat seksi Sodahzah. Janë dhjetë, secila prej tyre mund të jetë modele, pasi kanë një fizik dhe bukuri tejet tërheqëse. Njëra prej tyre e quajtur Shakur, së bashku me tre të tjerat punon në klinikën “Drip Doctors” në Los Anxhelos. Ato janë me origjinë egjiptiane dhe janë bërë tashmë të famshme në rrjetet sociale. Mjafton të shikoni disa nga fotot e tyre dhe do të jeni dakord me mendimin tonë. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike