Njihuni me dy motrat më seksi italiane

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Mars 2018 15:01

Cristina dhe Maria Teresa Buccino janë dy ndër modelet më tërheqëse në botë. Motrat italiane kanë lënë të ftohtin në atdheun e tyre për të shijuar disa ditë pushimi në Maldive. Bukuroshe kanë postuar disa foto në bregdetin e kaltër në ishujt e Maldives ndërsa duken tejet seksi. Jo vetëm me një fizik të përkryer, motrat kanë një ngjashmëri si dy pika uji dhe bukuri tejet tërheqëse. Kjo duket qartë edhe në fotogalerinë që mund të shikoni më lart.

Cristina dhe Maria janë tejet të komentuara dhe të pëlqyera në rrjetin social “Instagram”. E para ka 1.8 milionë ndjekës ndërsa e dyta 562 mijë të tillë.  /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike