Njihuni me Larissa Saad, bashkëshorten e Moura

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
11 Janar 2018 17:06

Larissa Saad është drita e syve të Lukas Moura dhe e përkëdhelura e Parisit.

Ylli 26-vjeçar ka ndezur thashethemet e revistave ne Evropë dhe Brazil me pamjen e saj ekzotike dhe kjo është një shans i mirë për të shkuar në Manchester.

 

Começando o fds de comemorações! ❤️🎁🎉

A post shared by Larissa Saad (@lariisaad) on

Ajo ka grumbulluar mbi 150,000 ndjekës në “Instagram”, të gjithë të etur për të parë postimin e saj të ardhshme.

Megjithatë ajo është shumë e ndrojtur nga kamerat... Larisa ka pranuar se është e turpshme kur vjen puna për të jetuar një jetë publike.

Një 'madamë' seksi për Thauvin

Ti mund ta lexosh kete ne 3 min.
15 Korrik 2018 18:29

Florian Thauvin nuk ka pasur dhe aq minuta në dispozicion gjatë këtij Botërori me Francën, ku arriti të luajë vetëm pak në fitoren kundër Argjentinës. Megjithëse, e fejuara e tij bukuroshe, Charlotte Pirroni vazhdon që t’a mbështesë në këtë turne deri në sfidën e sotme (të fundit) ndaj Kroatëve. Sulmuesi i Marseille është në një lidhje me modelen që në muajin mars të vitit 2015-të e deri më sot.

 

Ma moitié 💕 @flotov 📸 @salimb06

A post shared by C H A R L O T T E (@charlottepirroni) on

24-vjeçarja është nga Monako dhe është një nga vajzat më simpatike në Francë. Kur ishte në gjimnaz ajo luante basketboll dhe konsiderohej tepër e talentuar. Por, bota e modës e tërhoqi aq shumë saqë u bë pjesë e saj.

 

☀️ @lescanebiers #summer #sttropez 📷 @guillaumegbrt @tiffanyagency

A post shared by C H A R L O T T E (@charlottepirroni) on

Në vitin 2014, Charlotte fitoi çmimin prestigjoz të bukurisë “Miss Côte-d'Azur”, dhe zuri vendin e dytë në eventin “Miss France 2015”. Ajo ka pozuar për marka të famshme në Francë dhe Evropë, ku padyshim ka korrur sukses me sensualitetin dhe bukurinë e saj. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

 

Era Istrefi shkëlqen në ceremoninë e mbylljes së Botërorit

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
15 Korrik 2018 17:01

Era Istrefi bëri një përformancë pozitive në ceremoninë e mbylljes së Kupës së Botës në Rusi. Këngëtarja prishtinalie, së bashku me dy artistët e tjerë, Will Smith dhe Nicky Jam interpretuan hitin që ka shoqëruar këtë turne për një muaj “Live it up”.

Era, u shfaq në skenë me një veshje interesante ndërsa u duk tepër e lumtur në skenën e madhe të stadiumit Luzhniki, para 81 mijë spektatorëve. Në këtë arenë pritet që njëra nga skuadrat finaliste, Kroacia ose Franca të ngrenë trofeun e rëndësishëm të këtij kompeticioni.

Prej kohësh 24-vjeçarja po korr sukses në arenën ndërkombëtare, ku ‘qershia mbi tortë’, ishte pikërisht pjesëmarrja e saj në këtë Botëror, falë bashkëpunimit me aktorin amerikan dhe artistin kolumbian, Nicky Jam. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Ky po që është hall, Lindsey në dilemë të madhe!

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
15 Korrik 2018 13:00

Disa muaj më parë ajo pranoi se po përjetonte një kalvar të madh, por tashmë duket që është mirë. Por, Lindsey Pelas nuk mund të mos kthehej në formën e saj më të mirë dhe të mahniste fansat e saj në rrjetet sociale. Modelja ka pranuar se përmasat e mëdha të gjoksit që peshojnë rreth nëntë kilogramë, ka bërë që ajo të ketë dhimbje të forta. Ajo ka qenë më parë në një lidhje Calum Best, djalin e ish futbollistit legjendar të Manchester United,George Best. Bukuroshja tregoi se po mundohet që të marrë të gjitha masat e duhura për të lehtësuar dhimbjen e tyre. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë këshilluar që të zvogëlojë gjoksin, por Lindsey nuk dëshiron që t’a bëjë ndërsa vazhdon të mburret me to, siç ka bërë gjithmonë.

Përveç kësaj, ajo po ushtrohet dhe merr multivitamina që e kanë bërë të ndihet më mirë, siç ka treguar për median. Ajo ka rreth shtatë milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, dhe shpesh herë ka qenë imazh i revistave prestigjioze ndërkombëtare, ku është cilësuar edhe si “femra më e dëshiruar në planet”. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Vajza që mahniti Justin Bieber, në krahët e Pato

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
15 Korrik 2018 12:36

Danielle Knudson nga ‘tenisi’ në ‘futboll’. Modelja mahnitëse kanadeze, më parë ishte në një romancë me tenistin kanadez Milos Raonic, ndërsa tani është në krahët e futbollistit brazilian, Pato. Gjatë kohës së tij në Milano, Pato ishte në një lidhje me vajzën e presidentit të klubit, Barbara Berluskon. Tashmë sulmuesi duket që po e shijon në maksimum romancën e dashurisë me Danielle. Çifti së fundmi ka udhëtuar në qytetin e të dashuruarve, ku nuk e kanë fshehur ndjenjën e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Justin Bieber postoi verën e kaluar foton e saj në “Instagram”, ndërsa shkruante: “Kush është kjo vajzë? Është kaq mahnitëse”.

Danielle është një nga modelet më simpatike në Kanada, ku ka pozuar për marka të suksesshme. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.