Njihuni me Larissa Saad, bashkëshorten e Moura

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
11 Janar 2018 17:06

Larissa Saad është drita e syve të Lukas Moura dhe e përkëdhelura e Parisit.

Ylli 26-vjeçar ka ndezur thashethemet e revistave ne Evropë dhe Brazil me pamjen e saj ekzotike dhe kjo është një shans i mirë për të shkuar në Manchester.

 

Começando o fds de comemorações! ❤️🎁🎉

A post shared by Larissa Saad (@lariisaad) on

Ajo ka grumbulluar mbi 150,000 ndjekës në “Instagram”, të gjithë të etur për të parë postimin e saj të ardhshme.

Megjithatë ajo është shumë e ndrojtur nga kamerat... Larisa ka pranuar se është e turpshme kur vjen puna për të jetuar një jetë publike.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike