Notat e lojtarëve, AZ Alkmaar – Manchester United

03 Tetor 2019

Manchester United ka marr një barazim ndaj AZ Alkmarrin, në një ndeshje pa gola.

Anglezët nuk treguan pothuajse asgjë në këtë takim, duke mos gjuajtur asnjë gjuajtje në portë.

Në një ndeshje që u dha pak, edhe lojtarët u notuan ulët.

David de Gea mori notë 7.3, të njëjtën notë që e morën edhe Dalot e Williams.

Te holandezët u vlerësuan Fredrik Midtsjo dhe Oussama Idrissi me 7.2. /Telegrafi/

Notat e lojtarëve të AZ Alkmaar

Notat e lojtarëve të Manchester United 

www.telegrafi.com