Nuk ka qetësi në “shtëpinë” e Lacios, 3 lojtarë rezultojnë pozitiv me koronavirus

06 Nëntor 2020

Tronditet Lacio, 3 lojtarë kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas asaj që raporton “La Gazzetta dello Sport” 3 lojtarë bardhekaltër kanë rezultuar pozitiv nga tamponët e kryer mëngjesin e sotëm.

Janë ende të paidentifikuar në opionin publik 3 lojtarët që janë infektuar me COVID-19, të cilët janë të kushtëzuar për të mos qenë në dispozicion të trajnerit Simone Inzagi në sfidën e vështirë ndaj Juventusit të dielën në orarin e mesditës. Ky lajm negativ vjen dhe pas asaj kaosi të ndodhur në mesjavë në “shtëpinë” e Lacios ku 3 lojtarë nuk u aktivizuan në sfidën e Champions-it ndaj Zenitit për shkak të mungesave të tamponit, ndër ta ishin Strakosha dhe Imobile.

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan