Odriozola: Koha ime te Real Madridi do të vije

06 Prill 2020

Alvaro Odriozola duket se nuk është i lumtur te Bayern Munich dhe e dëshiron rikthimin te Real Madridi.

24-vjeçari ka dhënë shenja se ai e dëshiron rikthimin në Santiago Bernabeu, derisa ka deklaruar se koha e tij te Los Blancos do të vije.

“Jam i bindur se koha ime te Real Madridi do tĂ« vije”, ka thĂ«nĂ« Odriozola, nĂ« njĂ« intervistĂ« pĂ«r Marca.

“NĂ« zemrĂ«n time e ndjejĂ« se Zinedine Zidane do tĂ« mĂ« jap shansin qĂ« tĂ« dĂ«shmoj veten dhe nuk kam dyshime pĂ«r kĂ«tĂ«”.

Lexo po ashtu: ShqetĂ«simet e huazimeve tĂ« Real Madridit – nga Odegaard e Kubo, deri te Hakimi e Ceballos

“Una jam aktualisht i fokusuar te Bayern Munich, por do tĂ« shikojmĂ« se çfarĂ« do tĂ« ndodhĂ« nĂ« verĂ«”, ka shtuar mĂ« tej ai.

Skuadra gjermane Ă«shtĂ« e gatshme tĂ« blejmĂ« kartonin e tij, mirĂ«po Real Madridi dĂ«shiron qĂ« t’i jap edhe njĂ« shans atij. /Telegrafi/

www.telegrafi.com