Paola Canas, e çmendur pas golfit

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
30 Mars 2018 11:16

Paola Canas është një nga modelet më seksi dhe të famshme në Kolumbi. Mjafton të shikoni setet e saj fotografike apo t'i hidhni një sy profilit të saj në "Instagram" dhe do të kuptoni përse e cilësojnë një nga femrat më të bukura në Amerikën Latine.

Paola është e pasionuar pas palestrës, ku shpenzon kohë të mjaftueshme që të mbajë trupin në formë. Edhe pse ka një djalë 4- vjeçar, të cilin e quajnë Samuel, ajo gjen kohë gjithmonë që të kujdeset për fizikun e saj dhe duket qartë që e ka mbajtur në super formë. Bukuroshja poston foto të shumta tejet të provokuese në profilin e saj në "Instagram", ku ka 343 mijë ndjekës. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike