Paredes: Neymar nuk shkon te Barcelona, qëndron te PSG

07 Maj 2020

Mesfushori i Paris Saint-Germain, Leandro Paredes, ka thënë se Neymar do të mbetet në klubin parisien, pavarësisht interesimit të vazhdueshëm nga Barcelona.

Katalanasit duan ta kthejnë brazilianin në Camp Nou dhe thuhet se po përgatisin një ofertë këtë verë, por Paredes mendon se Neymar nuk do të shkojë askund.

“UnĂ« flas me Neymar shumĂ«, ai gjithmonĂ« mĂ« telefonon. Tani qĂ« jemi mbyllur, ai mĂ« telefonon me video dhe flasim”.

“Ai do tĂ« vazhdojĂ« me ne”, ka thĂ«nĂ« Paredes pĂ«r Fox Sports.

Argjentinasi është i lumtur te PSG dhe vlerësoi nivelin e cilësisë që ka brenda skuadrës.

“UnĂ« kam njĂ« skuadĂ«r tĂ« jashtĂ«zakonshme pĂ«rkrah meje”.

“MĂ« pĂ«lqen tĂ« stĂ«rvitem dhe tĂ« luaj me ta, dhe tĂ« ndaj njĂ« dhomĂ« tĂ« zhveshjes me ta çdo ditĂ«â€.

“Ekziston njĂ« standard shumĂ« i lartĂ« [nĂ« PSG]. Ka shumĂ« figura udhĂ«heqĂ«se kĂ«tu”, ka thĂ«nĂ« ai. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

TĂ« gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com