Pelle dhe Viky, çifti më simpatik që keni parë ndonjëherë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
9 Maj 2018 16:53

Viktoria Varga është një nga modelet më seksi në botë. Bukuroshja u bë edhe më e njohur pas lidhjes me ish-sulmuesin e Italisë, Graziano Pelle. 26-vjeçarja hungareze është e pasionuar pas udhëtimeve dhe partnerit të saj, të cilin e ndjek ngado. 32-vjeçari pas aventurës me Southampton në Premier League, në 2016-ën u zhvendos në kampionatin kinez tek ekipi Shandong Luneng Taishan F.C., ku vazhdon edhe sot.

Viky dhe Graziano janë një çift tejet simpatik dhe nuk hezitojnë që t'ja shprehin dashurinë njëri-tjetrit përmes postimeve të shumta që bëjnë në rrjetet sociale. Bukuroshja hungareze ka një shprehje interesante në profilin e saj në Instagram që i ka rënë në sy edhe 245 mijë fansave të saj që e ndjekin.

"Kurrë mos e gjyko një libër vetëm nga kopertina"- ka shkruar ajo. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike