Pogba i hapur që të luajë në Paris

01 Qershor 2020

E ardhmja e Paul Pogba është shënjestër e spekulimeve mediatike tash e disa muaj.

Mesfushori francez është dukur i pakënaqur te Manchester Unitedi në situata të caktuara, duke bërë që klubet e mëdha të shprehin interesim për shërbimet e tij.

Ish-klubi i tij, Juventus dhe gjiganti spanjoll, Real Madrid, janë dy klubet më të interesuara për transferimin e 27-vjeçarit.

(Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Ndërsa tani, Le 10 Sport raporton se edhe PSG është futur në garë dhe do t’u bëjë konkurrencë dy klubeve të lartpërmendura.

Lexo po ashtu: Juventusi vazhdon ta përfshijë Rabiotin në ofertën për Pogban

Edhe pse Pogba thuhet se preferon të kalojë në La Liga, megjithatë ai është i hapur që të luajë te kampioni i vendit të tij. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com