PSG afër transferimit të Hector Bellerin

02 Shtator 2020

Paris Saint-Germain dëshiron të transferojë Hecto Bellerinin në këtë verë nga Arsenali.

Mbrojtësi spanjoll duket se nuk është i lumtur më te The Gunners dhe është i gatshëm për një aventurë të re në Evropë.

Sipas asaj që raporton The Guardian, PSG i ka ofruar Arsenalit 25 milionë euro plus pesë milionë të tjerë bonuse për transferimin e mbrojtësit të djathtë.

The Gunners janë të detyruar që të shesin një lojtar për të mbuluar transferimin e anëtarit më të ri Gabriel Magalhales, mirëpo hezitojnë të largojnë Bellerinin.

Mbrojtësi spanjoll ka zgjuar interesimin edhe të Bayern Munichut dhe Juventusit, por kampioni nga Ligue 1 po i prinë garës. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan