PSG me ofertë zyrtare për Alcantaran

01 Gusht 2020

Paris Saint-Germain raportohet se ka bërë ofertë zyrtare në drejtim të Bayern Munichut për transferimin e Thiago Alcantaras.

Mesfushori spanjoll nuk e dëshiron qëndrimin më te Bavarezët, derisa ka refuzuar të nënshkruajë kontratën e re.

Sipas asaj që raporton Le10Sport, bisedimet mes PSG-s dhe Bayern Munichut janë duke u zhvilluar, ndërsa lojtari thuhet se e pëlqen kalimin te Livrpooli.

Spanjolli është i joshur nga loja e Jurgen Kloppit dhe është në dijeni se The Reds kanë nevojë për mesfushor.

Mbetet të shihet se cili do të jetë reagimi i Liverpoolit, pas ofertës së bërë nga skuadra franceze. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com