PSG rinis përgatitjet sezonale me dy mungesa të rëndësishme

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
3 Janar 2018 20:39
Dy amerikano-jugorët e PSG-së

Te PSG rifilluan stërvitjen të mërkurën, por pa dy prej lojtarëve me origjinë nga Amerika e Jugut, argjentinasin Javier Pastore dhe uruguaianin Edinson Cavani.

Stërvitja ka nisur pikërisht katër ditë para ndeshjes në transfertë kundër Rennes për Kupën e Francës.

Në janar të vitit 2015, dy amerikano-jugorët e PSG-së, argjentinasi Ezequiel Lavezzi dhe i njëjti, Edinson Cavani, humbën grumbullimin dhe u sanksionuan financiarisht nga klubi. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike