Qardaku pozitiv me COVID-19, testohen të gjithë lojtarët dhe stafi i Bylisit, ja rezultatet

03 Qershor 2020

BALLSH

Tashmë ka qetësi në Ballsh pasi futbollisti Eridon Qardaku bashkë me gjithë lojtarët e tjerë kanë dalë negativ me koronavirus.

Qordaku dje doli pozitiv me COVID_19, një lajm që tronditi Superligën pasi mund të vendosej në pikëpyetje nisja e kampionatit.

Vetë futbollisti shkodran kërkoi test të dytë dhe sot janë kryer 27 tamponë të cilët kanë dalë të gjithë pozitivë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com