Rabiot në stilin ‘alla Messi’ – merr topin nga gjysma e fushës, kalon disa lojtarë dhe shënon super gol

08 Korrik 2020

Adrien Rabiot ka filluar ta gjejë vetën më mirë me fanellën e Juventusit në ndeshjet e fundit.

Në përballjen që është duke u zhvilluar ndaj Milanit, ai shënoi golin e parë me fanellën bardhezi.

Mesfushori francez mori një top në mesin e fushës së tij, kaloi disa lojtarë dhe me një goditje të fortë shënoi për 1-0.

RABIOT 🔥🔥🔥
pic.twitter.com/yDN1kLr6ZD

— Juvefc Gifs & Videos (@juvefcgifs) July 7, 2020

Festa e madhe nga lojtarët e Juventusit që e uruan Rabiotin për golin e parë.

Juventusi nëse arrin fitore do të afrohet edhe më shumë drejt titullit. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com