Raffaella Fico mbron CR7: Ai është një zotëri

Ti mund ta lexosh kete ne 3 min.
9 Tetor 2018 22:15

"Kam qenë për 11 muaj me Cristiano Ronaldo-n, në kohën kur luante me Manchester United, ato ishin 11 muaj dashurie". Raffaella Fico mbron kampionin portugez, i cili ndodhet në një situatë aspak të favorshme për shkak të akuzave për përdhunim që datojnë që nga viti 2009. "Kur të ndodhë diçka e tillë, gjithmonë e mësoni me habi: Ronaldo është një djalë i thjeshtë, i qetë dhe i mirë, me mua ishte një zotëri i vërtetë", shtoi modelja italiane. E ftuar në "Un Giorno da Pecora" në Rai Radio1, showgirl neapolitane tregoi për marrëdhënien e saj me Cristiano Ronaldo-n. "Në shtëpi, si u soll? Ai u stërvit në shtëpi, duke punuar me muskujt e barkut. Diçka të tillë e bëri pas darkës, duke parë një film bëri 4 ose 5 grupe prej 20".

Raffaella Fico Amo Cristiano Ronaldo Fico

Të dy u takuan në një lokal të njohur Porto Cervo në mes të qershorit 2009, ndërsa takimi i parë në të cilin çifti u fotografua duke u puthur në Lisbonë u bë më 27 qershor 2009, në backstage të koncertit nga Elton John. Një dashuri e vërtetë, të paktën nga ana e Fico, e cila e deklaroi në 'Chi'. "Unë me të vërtetë besoj në këtë ndjenjë, besoj në të, kam frikë se jam gabim, nuk po kërkoj reklama dhe nuk dua ta humbas atë, ne gjithmonë po shkruajmë në gjuhën portugeze dhe unë po marr mësime", pati deklaruar ajo në atë kohë. Pastaj dashuria u shemb, por Fico ka vetëm kujtime të mira dhe nuk mund të besojë akuzat që kanë rënë mbi fenomenin e Juventusit. /EDS/

********************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.
Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Image result for raffaella fico ronaldo

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike