Raste për gol dhe një 11-metërsh i mohuar për Shqipërinë. Pjesa e parë mbyllet 0-0

14 Tetor 2020

Disa raste të pastra për shënim dhe një 11-metërsh i mohuar. Është mbyllur pa gola pjesa e parë e ndeshjes Lituani-Shqipëri për Ligën e Kombeve.

Bandicam 2020 10 14 17 59 54 018

Skuadra kuqezi ishte dukshëm dominuese në lojë, me Seferin si rrezikun kryesor përpara portës së vendasve. Gjithsesi, sulmuesi nuk arriti të dërgojë topin në rrjetë, duke lënë të pandryshuara shifrat në fraksionin e parë të sfidës…
(balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com