Rodriguez mesazh të veçantë për Ditën e Femrës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Mars 2018 13:06

James Rodriguez në Ditën Ndërkombëtare të Femrës, ka bërë një postim tejet interesant në profilin e tij në "Twitter". Mesfushori ka postuar një foto me vajzën e tij të vogël, karshi së cilës ka shkruar disa fjalë të çmuara për femrën.

"Gjithmonë kam qenë admirues i femrës. Për forcën dhe vlerën e saj. Jeta më ka dhuruar një gjyshe, mama, motra dhe këtë princeshë të bukur. Gëzuar ditën e femrës, respekt për të gjitha ju"- shkruan lojtari.

James i dha fund lidhjes me volejbollisten kolumbiane, Daniela Ospina në 2017-ën, me të cilën ka edhe vajzën. Fillimisht u përfol që shkak për këtë ndarje ishte bërë një femër, por që më vonë ish-partnerja e tij sqaroi se ka qenë vendim i të dyve dhe arsyeja kryesore ishte largësia. Në postimin e tij nuk ka dashur që të përmende edhe nënën e vogëlushes së tij, pavarësisht se relatat vazhdojnë ti mbajnë pozitive për të mirën e fëmijës. /EDS/

Nuk ndalet Erjona Sulejmani, shpërthen në emision

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
18 Mars 2018 12:58

Erjona Sulejmani i dha fund martesës me mesfushorin tetovar të Bolonjës, Blerim Xhemaili. Modelja shkodrane pak muaj më parë bëri publike ndarjen me futbollistin e përfaqësueses zviceriane, por nuk i kursen ironitë në "distancë" me ish-bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin "C'e posta per te" nga Luciana Litizzetto, modelja i është përgjigjur disa pyetjeve në studio.

Ajo nuk kurseu ironinë për mbiemrin e saj ndërsa tha: "Sulejmani, pasi meshkujt kur më shohin ngrenë duart lart". Ndër të tjera ajo ka komentuar edhe fustanin e saj të shkurtër që ngjante tejet bukur në fizikun e saj seksi.

"Është i shkurtër, epo ne duhet të tregojmë veten. Megjithatë, nuk kanë pse i japin gojës pasi unë jam ndarë nga Blerimi"- ka thënë Erjona.

Çifti që tashmë i kanë thënë fund lidhjes së tyre, kanë një djalë të vogël që quhet, Luan. Mesfushori nuk e ka komentuar ndarjen me modelen ndërsa shkodranja ka lënë të kuptojmë që shkak për divorcin e tyre ka qenë tradhëtia. Ajo në mediat italiane ka thënë se "futbollistët tradhtojnë shumë". /EDS/

Detaji që nuk i shpëtoi fansave të Boateng

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
18 Mars 2018 11:26
Kur të nxjerr gruaja namin

Melissa Satta është një nga modelet më të suksesshme në Itali. Partnerja bukuroshe e Kevin Prince-Boateng ka postuar së fundmi një foto tejet të veçantë në profilin e saj në "Instagram". Ndryshe nga herët e tjera, kur ajo poston foto seksi, këtë herë ka zgjedhur të ndajë një foto familjare.

32-vjeçarja ka postuar një foto interesante me bashkëshortin dhe djalin e vogël, Maddox në ambientet e shtëpisë, teksa qëndrojnë së bashku në harmoni familjare. Mirëpo, fansat kanë kapur një detaj jo dhe aq të mirë ku ish-mbrojtësi i Milan shfaqet me çorape të grisura. /EDS/

 

Ish e dashura e Neymar nuk përmbahet në rrjetet sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
18 Mars 2018 09:30

Ish e dashura e Neymar, Soraja Vucelic, ka “çmendur” rrjetet sociale me fotot e saj. Modelja e Playboy me origjinë serbe, është shfaqur tepër provokuese me fotot e postuara së fundmi, ku ka shfaqur të gjithë anën e saj seksi.

31-vjeçarja shquhet për format e saj të parezistueshme, si dhe mjaft provokuese, teksa asnjëherë nuk nguron të kënaqë fansat e saj me fotot e shumta, nga pushimet, apo eventet e ndryshme në të cilat ajo merr pjesë.

Vucelic, është shumë e famshme në Serbi, kjo edhe pasi ka marrë pjesë në dy “Big Brother” në vendlindjen e saj. Tifozët e sportit janë të njohur me modelen për shkak të lidhjes së është përfolur të ketë pasur me Neymar në vitin 2014. Të dyja palët mendohet të jenë takuar gjatë pushimeve në Ibizia, por që atëherë sulmuesi brazilian duket se i ka sytë vetëm për të dashurën e tij aktuale, Bruna Marquezine. /EDS/

 

 

Neymar ndryshon pamje, shikojeni si duket tani

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
17 Mars 2018 14:41

Neymar Jr është mësuar që të na surprizojë me modele të ndryshme flokësh. Sulmuesi i Paris Saint-Germain pas operacionit që bëri pak javë më parë në këmbë po rikuperohet për të qenë i gatshëm për Botërorin "Rusi 2018". Lojtari mbeti i dëmtuar në takimin ndaj Marseille, i vlefshëm për kampionatin francez të futbollit.

26-vejçari ndërsa po vazhdon terapinë në Brazil pranë familjes së tij, miqve dhe të dashurës ka përfituar të bëjë edhe një ndryshim të vogël në pamje. Ish-ylli i Barcelonës ka shpërndarë në "Insta Story" një foto me dy miq ndërsa ndodhen së bashku në shtëpinë e tij, ku duket edhe modeli i ri i flokëve. Njëri prej shokëve ka postuar një foto tjetër me sulmuesin e PSG-së ndërsa mbajnë euro në duar. /EDS/