Seksi Tina Louise: palestër dhe tatuazhe për mbretëreshën

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
28 Shkurt 2018 21:49

Modelja australiane me origjinë gjermane, Tina Louise, po konfirmohet si një mbretëreshë e vërtetë e fituesit në rrjetet sociale, falë fotografive të saja ndërkohë që stërvitet. Duket bukur me të brendshme, ku tregon jo vetëm linjat e saj bombastike, por edhe tatuazhet e saj. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike