Shqipëri-Moldavi, në tribunë tifozët hapin banderolën “Rama ik”

11 Qershor 2019

Po të shihni këtë video të kapur pak minuta më parë në tribunën e stadiumit “Arena Kombëtare” në Elbasan do kuptoni që politika ka “kapur” edhe sportin.

Një grup tifozësh në tribunën e stadiumit në vend të ndonjë flamuri kuq e zi kanë hapur një banderolë me shkronjat: “Rama ik”.

Gazetari Fatmir Popja ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” foto dhe video të momentit kur tifozët përçojnë mesazhin politik nga stadiumi.

jQuery(window).load(function() { jQuery(“.galery-slider”).flexslider({ animation: “fade”, controlNav: true, animationLoop: false, slideshow: true, }); });

www.balkanweb.com