Sterling: Vajza ime më ngacmon duke mi kënduar këngët ‘Mo Salah’

25 Shkurt 2020

Raheem Sterling ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën AS, në të cilën ka folur edhe për familjen e tij, në veçanti për vajzën Melody Rose.

Vajza e yllit të Manchester Cityt është tifoze e Liverpoolit dhe yllit kryesor të Redsave, Mohamed Salah, prandaj shpesh e ngacmon babanë e saj duke ia kënduar këngët e klubit që është lider i Ligës Premier.

“Hahaha! Ajo ka një personalitet thuajse si timin dhe i pëlqen të tallet dhe të mi këndojë këngët për Mo Salah”, ka thënë Sterling, i cili ka qenë pjesë e Redsave (2010-2015, duke përfshirë Akademinë), para se të nënshkruante për Cityn.

“Ajo e njeh rivalitetin ndërmjet Liverpoolit dhe skuadrës ku unë luaj, prandaj gjithmonë i këndon këngët e tyre dhe përpiqet të ma bëjë të vështirë, por i tillë është personaliteti i saj”, ka shpjeguar futbollisti anglez.

Sa u përket spekulimeve për fëmijët e tij, ai ka qartësuar se ka një vajzë dhe dy djem. /Telegrafi/

View this post on Instagram

It’s only afterwards you know the moment was special 🤩 Share your moment with @HM & family @paigemilian #MomentsInBetween ♥️ #HM #Ad

A post shared by Raheem Sterling x 😇 (@sterling7) on Dec 5, 2019 at 4:00am PST

View this post on Instagram

Yung bucks👑

A post shared by Raheem Sterling x 😇 (@sterling7) on Jun 13, 2019 at 8:35am PDT

View this post on Instagram

👑KING X QUEEN 👑

A post shared by Raheem Sterling x 😇 (@sterling7) on Nov 9, 2018 at 10:20am PST

www.telegrafi.com