Stormi Michelle, tifozja e zjarrtë e gjuetisë dhe New Orleans Saints

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
6 Maj 2018 15:45

Stormi Michelle është një modele amerikane që ka një pasion të madh për basketbollin, gjuetinë dhe për futbollin amerikan, ku është dhe tifoze e New Orleans Saints. Ndërsa ka 245 mijë ndjekës në instagram. Është nën e dy fëmijëve, por me fotografitë e që publikon, ajo i lë pa frymë të gjithë fansat. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike