Suedi-Itali, spektakli nisi që nga tribuna me dy personazhe VIP

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Nëntor 2017 23:24
Dy personazhe të veçantë në stadium

Ndeshjen Suedi-Itali (1-0), e vlefshme për fazën "play-off" për Botërorin e Rusisë, sot e “spiunuan” dy protagonistë të Manchester United-it, Zlatan Ibrahimovic dhe Jose Mourinho. Trajneri portugez kishte interes për takimin, sepse po luanin mbrojtësit e tij, Matteo Darmian dhe Lindelof.

Natyrisht, për Ibrën nuk ka nevojë për shpjegime. Ai është idhulli i suedezëve dhe prej tij pritej që të bëhej udhëheqësi i skandinavëve në Kupën e Botës.  Dëmtimi i fundit nuk e ka lejuar të luajë, por pritet që të kthehet në fushë shumë shpejt.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike