Suzy Cortez: Barcelona është një fiksim

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
7 Shkurt 2018 19:52

Ish-Miss Bum Bum, argjentinasja Suzy Cortez ka çmendur rrjetin me fotografitë e saja provokuese me fanellën e Messi-t, Couthinho-s dhe Pique-s. Siç shihet, ajo është shumë e nxehtë në setin e saj fotografik.  /EDS/

Eva, modelja katalanase që i çmend të gjithë me fizikun e saj

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
20 Shkurt 2018 16:07

Eva Padlock është një nga modelet më seksi të "Sports Illustrated". 33-vjeçarja është modele profesionale dhe shpesh herë poston foto me të brendshme në profilin e saj në "Instagram", pasi është ambasadore e "Oungeunderwear". Bukuroshja ka lindur në Barcelonë, aty ku ka përfunduar edhe studimet e larta për Interior Design në qytetin e lindjes.

Eva më parë u bë e famshme kur merrte pjesë në garat e Moto GB si Monster Girl. Tashmë 33-vjeçarja ka 445 mijë ndjekës në rrjetin social "Instagram", ku komentet dhe pëlqimet në fotot e saj janë të panumërta. Me një fizik kaq seksi dhe bukuri kaq tërheqëse natyrisht që nuk mund të mos ishte një ndër femrat më seksi në botë. Mjafton të shikoni fotot e saj dhe me siguri do të jeni dakord me ne. /EDS/

Formula 1 / Prezantohet Alfa Romeo Sauber

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
20 Shkurt 2018 14:09

Me prezantimin online të makinës njëvendëshe nisi aventura e re e Alfa Romeo-s në Botërorin e Formula 1. Marka e “Biscione-s” do të jetë e pranishme në pistë falë akordit me Sauber-in. Pilotët të cilët do të garojnë për këtë skuadër janë Charles Leclerc dhe Marcus Ericsson.

Piloti i tretë i skuadrës do të jetë Antonio Giovinazzi për botërorin e Formula 1 2018. Modeli i makinës me të cilin ata do të garojnë është C37.

Francesca, i gëzohet Milan-it

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
20 Shkurt 2018 13:23

Francesca Semenza është një nga femrat më tërheqëse të ekranit italian. Modele dhe njëkohësisht aktore e suksesshme, bukuroshja ka një simpati të veçantë edhe për ekipin e Milan-it.

Francesca po i gëzohet paraqitjes pozitive të kuqezinjve nën drejtimin e trajnerit Gattuso. Modelja "azurre" ka 36.4 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku poston foto të shumta të saj dhe djalit të saj, Leon. Shpesh herë nuk i kursen edhe fotot gjysmë-nudo që marrin padyshim komente dhe pëlqime pafund nga fansat. /EDS/

Melissa, femra me trupin më seksi në botë

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
19 Shkurt 2018 14:40

Melissa Giraldo, si shumë kolumbiane të tjera, asnjëherë nuk e ka fshehur pasionin që ka për Falcao-n. Përkundrazi, është një nga fanset e tij më të çmendura.

Portali francez "Pure People" e ka shpallur modelen femrën më seksi me bikini në botë. E suksesshme si modele, por nga ana tjetër edhe si aktore dhe prezantuese televizive. Melissa është e pasionuar pas palestrës dhe për këtë ushtrohet në palestër dhe bën joga për të mbajtur trupin në formë. Siç mund të shikoni dhe në fotogalerinë që po ju ofrojmë, modelja ka me të vërtetë një fizike. /EDS/