Sveta Bilyalova, mbretëresha seksi e video-lojërave

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Maj 2018 16:37

Sveta Bilyalova është një nga femrat padyshim më seksi në botë. E pasionuar pas palestrës, ku shpenzon orë të tëra që të mbajë trupin e saj në formë. Bukuroshja ka pushtuar Amerikën me fotot e saj tejet seksi që poston në rrjetet sociale. Ajo është një ndër modelet më të njohura ruse në “Instagram”, ku ka arritur të ketë 6 milionë ndjekës.

Shpesh herë poston foto ndërsa tregon format seksi të trupit dhe teksa luan me video-lojëra. Sveta ka një dashuri të veçantë edhe për detin, veçanërisht për sportin e sërfit. Sa herë që i jepet mundësia ajo nuk nguron që të udhëtojë drejt vendeve të ngrohta dhe të ‘luajë’ me dallgët. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike