Tamara arrin “1 mln ndjekës”, zhvishet për fansat

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Janar 2018 10:52
Bashkëshortja seksi e mbrojtësit të Valencia-s

Tamara Gorro, bashkëshortja e mbrojtësit të Valencia-s, Ezequeil Garay ka arritur 1 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”.

Bukuroshja spanjolle ka falënderuar ndjekësit përmes një fotoje speciale, ku ka pikturuar në kurrizin e saj një zemër të kuqe dhe në mes të saj është e shkruar 1M ( 1 milionë). Karshi saj ajo i ka dedikuar një falendërim të veçantë simpatizantëve të saj në këtë rrjet social duke i cilësuar “familja e madhe virtuale”.

Tamara shpesh herë poston foto artistike nudo, ku merr komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Ajo është martuar në vitin 2012-të me futbollistin argjentinas dhe kanë një vajzë 2-vjeçe së bashku, që quhet Shaila dhe një djalë, Antonio. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike