Tanya pret takimin me Ronaldon

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Tetor 2018 11:06

Tanya Mityushina është një nga modelet seksi që janë futur në botën e modës kohët e fundit. Bukuroshja, sikurse edhe patriotet e saja ruse po ‘pushton’ internetin me fotot sensuale që poston në rrjetet sociale.

Përveç modelingut ajo ka një simpati të madhe edhe për futbollin, veçanërisht për yllin portugez të Juventus, Cristiano Ronaldo. Në një intervistë të dhënë për TMZ, ajo pranoi se 33-vjeçari ishte një nga të preferuarit e saj. Ndërsa tha se është “djalë i përsosur” dhe pret të drekojë me të, pavarëisht se ky i fundit është i fejuar dhe ka një vajzë me Georgina Rodriguez.

Tanya ishte përzgjedhur vitin e kaluar imazh i revistës prestigjioze Sport’s Illustrated. Gjithashtu ka punuar me firma të suksesshme dhe të njohura në mbarë botën si Victoria’s Secret, Guess, Bebe dhe Intimissimi. Tek kjo e fundit ajo ka zëvendësuar ish të dashurën e Ronaldos, rusen Irina Shayk. /EDS/

************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike