Tenistja shtang fansat: Kam 457 ditë pa bërë seks / FOTO

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Gusht 2018 14:48

Përveç se një teniste e talentuar, Eugenie Bouchard është edhe shumë seksi dhe mjaft e pëlqyer nga tifozët meshkuj të këtij sporti. Përmes një postimi në instagram, duke pozuar pranë një busti mashkullor, ajo i shtangu të gjithë duke shkruajtur: “Dita e 457-të pa bërë seks”.

Por menjëherë më pas shtoi: Është një meme, qetësohuni!

Në fakt, duke parë fizikun dhe format e Genie do të ishte vërtet një mëkat nëse deklarata e saj do të ishte e vërtetë. 1,7 milionë fansat e saj në Instagram me siguri që janë befasuar kur kanë lexuar postimin.

E veshur vetëm me një këmishë të kaltër, ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen e ndjeksve, të cilët shpesh i “qeras” me poza provokuese dhe intime.

Për sa i përket aspektit sportiv, Genie po përpiqet të ringjallë karrierën e saj pasi ka dalë jashtë 100 më të mirave në renditjen botërore edhe pse më parë 24-vjeçarja ka qenë pjesë e pesëshes kryesore./EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike