Teuta vijon fushatën: Të gjitha paratë e ndeshjes me Skënderbeun në ndihmë të të prekurve të tërmetit

02 Dhjetor 2019

Futbolli nuk ka rreshtur së qëndruari pranë viktimave që tërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit shkaktoi në Durrës dhe Thumanë. Tani është sërish klubi durrsak, Teuta, që vijon me ndihmat e saj për familjet e prekura.

Sipas një njoftimi zyrtar në facebook, Teuta ka njoftuar se të ardhurat e biletave të ndeshjes me Skënderbeun, do të shkojnë në favor të të dëmtuarve.

Teuta Njfotim

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com