Tirana kërkon suksesin e radhës në Ligën e Kampionëve, formacioni zyrtar

25 Gusht 2020

Tirana do të pres në shtëpi klubin serb Crvena Zvezda në kuadër të raundit të dytë të Ligës së Kampionëve.

Fitorja do të thotë shumë për kampionët e Shqipërisë që kërkojnë avancimin tutje në garën më të famshme në botë.

Trajneri Emanuele Egbo për këtë ndeshje në portë ka vendosur Ilion Likën.

Në mbrojtje do të luajnë Erijon Hoxhallari, Najdonovski, Toshevski dhe Kristi Vangjeli.

Batha dhe Celhaga janë mesfushor fundor, ndërsa para tyre janë vendosur Torrasa, Cobbina, Cale.

Në sulm i vetëm do të jetë Ernest Muci.

Formacioni zyrtare:

TIRANA: Lika, Toshevski, Najdovski, Vangjeli, Hoxhallari, Batha, Çelhaka, Kobbina, Torassa, Cale, Muçi. Trajner: Emanuel Egbo.

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan