Tirana zbret në fushë, mungon Ze Maria

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Janar 2018 11:59
Bardheblutë do të udhëtojnë nesër drejt Antalias

Tirana ka zhvilluar paraditen e sotme edhe stërvitjen e parë për këtë vit kalendarik, pas pushimeve të gjata që futbollistët kanë pasur për festat e fundvitit. Kategoria e Parë nis më vonë se Superiorja dhe për këtë arsye bardheblutë mund të qëndronin më shumë pranë familjeve të tyre. Por, stërvitja e sotme ishte më shumë një shkrydhje për futbollistët, pasi kishte program atletik. Gjithashtu në mbrëmje dot të zbardhet edhe lista e lojtarëve që do të udhëtojnë sot drejt Antalias ku edhe do të kryhet faza përgatitore.

Sot ka munguar trajneri Ze Maria dhe skuadrën e kanë stërvitur ndihmësit e tij. Braziliani do të niset direkt nga vendi i tij për në Antalia ku do të bashkohet me skuadrën.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike