Tradhtoi Khloe Kardashian, tifozët irritohen me basketbollistin

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
14 Prill 2018 12:33
Ultrasit shpërthejnë ndaj Tristan

Tristan Thompson, është në qendër të kritikave pas skandalit që qarkulloi ditët e fundit në mediat sociale. Pak ditë më parë, u publikua një video nga TMZ që tregonte lojtarin e NBA duke u puthur me dy femra. Ai u “kryqëzua” nga tifozët e Cleveland Cavaliers në ndeshjen kundër Neë Yourk Knicks pasi tradhtoi bashkëshorten e tij që ishte shtatzënë, Khloe Kardashian.

27-vjeçari është kritikuar nga tifozët të cilët ishin të pranishëm në shkallët e pallatit të sportit për të mbështetur skuadrën e tyre, por u shprehen të pakënaqur për aktivizimin e tij.

Në videon e postuar pak ditë më parë, Thompson ishte ulur pranë dy vajzave, të cilat e përqafojnë dhe puthin ndërsa shkëmbejnë të qeshura dhe flirtojnë. Në fund të videos shfaqet edhe një vajzë e tretë e cila gjithashtu e puth basketbollistin. Sikur të mos mjaftonte kjo, “Daily Mail” ka publikuar një tjetër video ku tregon lojtarin teksa puth një të huaj në një lokal në Manhattan të shtunën e kaluar. TMZ më tej ka treguar se sportisti me të njëjtën vajzë që ishte në klab është parë teksa shkonte në hotel me të.

Partnerja e tij, ka përfunduar në spital pasi ka parë lajmet lidhur me tradhtinë që i ka bërë i dashuri ndërsa mediat amerikane kanë shkruar që ajo ka vendosur që t’a lejojë atë të takojë vajzën e tyre pasi të lindë. Më pas lidhur me marrëdhënien e tyre do ta vendosin më vonë, pasi e ka të vështirë që t’a harrojë. /EDS/

FOTO/ Pak rëndësi kanë kritikat, Wanda mbetet kaq seksi

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
17 Korrik 2018 16:12

Dukej sikur kishte rënë paksa në qetësi pas kritikave të shumta që mori për formën e dobët fizike që tregoi në Ibiza me partnerin e saj, Icardin. Megjithatë, ky i fundit nuk nguroi që t'a mbronte bashkëshorten e tij simpatike. Wanda nuk e ka aspak problem për kritikat që i bëjnë, pasi është e ndërgjegjshme për fizikun e saj dhe se duhet të ushtrohet më shumë për ta tonifikuar.

 

Buen día Buenos Aires 🇦🇷

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Por, pavarësisht kësaj duhet të jemi të sinqertë, që ajo është nënë e pesë fëmijëve dhe natyrisht që nuk mund të jetë në të njëjtën formë si vite më parë. Megjithëse, 31-vjeçarja është me të vërtetë shumë seksi, pavarësisht celulitit që ka, si edhe shumë femra të tjera. Mes tyre edhe modelja e suksesshme, Bella Hadid. Së fundmi, modelja argjentinase ka publikuar një foto të shkrepur nga dhoma e hotelit ku po qëndron, ku duket tepër sensuale me një badi të zi. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

FOTO/ Pas gjashtë vitesh së bashku, Ramos dhe Pilar martohen

Ti mund ta lexosh kete ne 3 min.
17 Korrik 2018 12:49

Martohen Sergio Ramos dhe Pilar Rubio. Çifti spanjoll ka tre fëmijë së bashku dhe janë në një lidhje prej gjashtë vitesh. Së shpejti kanë vendosur që të kalojnë në altar dhe të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë të shenjtë. Lajmin e kanë bërë të ditur të dy përmes postimeve të bëra në profilet e tyre në rrjetet sociale.

“Ajo tha po”, “Të dua”, dhe “Përgjithmonë”, janë disa nga mesazhet që mbrojtësi i Real Madrid ka shkruar karshi fotove me partneren e tij, ku i puth dorën, ku i ka vendosur edhe unazen.

Gjithashtu, edhe balerina, prezantuesja spanjolle, Pilar ka publikuar disa foto me bashkëshortin e saj të ardhshëm, ku ka shkruar “Ai tha po. Unë thashë po”, “Të dua përgjithmonë”.

32-vjeçari dhe 40 vjeçarja, edhe pse me një diferencë moshe mes tyre, e vulosën kështu historinë e tyre të dashurisë që filloi në vitin 2012-të. Më vonë ata u bënë një familje e madhe, pasi erdhën në jetë tre djemtë, Sergio (4-vjeç), Marco (2-vjeç) dhe Alejandro, që ka lindur disa muaj më parë. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Sneijder nuk ka arsye të mërzitet, partnerja e tij është kaq seksi

Ti mund ta lexosh kete ne 3 min.
16 Korrik 2018 15:56
Sa me fat ky djalë !

Wesley Sneijder është pranë përfundimit të karrierës së tij si futbollist ndërkohë që bashkëshortja e tij po korr sukses të paparë si modele. Youlanthe Cabau është një nga femrat më të komentuara dhe seksi që mund të keni parë ndonjëherë.

 

🦋

A post shared by Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) on

ka një fizik tepër seksi, të cilin nuk heziton që ta shfaqë në rrjetet sociale. Ajo ka më tepër se një milion ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku poston foto të shumta me poza të 'nxehta'. Bukuroshja shpesh herë ka qenë imazh i veshjeve të brendshme për femra, ku natyrisht ka korrur padyshim sukses. /EDS/

**************************

 

Ocean air Salty hair 🌊

A post shared by Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) on

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

 

Filming all day & night for #DNA 🎬 #NewSeries #Detective 🕵🏻‍♀️

A post shared by Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) on

Nuk fitoi Kroacia, por bukuroshja Dervishi uron trajnerin Deschamps

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
16 Korrik 2018 15:31

Ish-zëdhënësja e Federatës Shqiptare të Futbollit, Jona Dervishi ka uruar përmes një postimi të bërë në profilin e saj në "Facebook", kombëtaren e Francës për fitoren e arritur ditën e djeshme në finalen e madhe ndaj Kroacisë në Luzhniki. Bukuroshja shqiptare më parë ka shprehur simpatinë për ekipin përfaqësues të Kroacisë, duke qenë se është edhe ekip ballkanas, por që për fat të keq nuk ia dolën të triumfojnë në fund. Megjithëse, Jona nuk ka nguruar që të urojë teknikun Didier Deschamps dhe Francën e tij për trofeun e dytë të fituar në historinë e kombit tyre.

Karshi urimit, Jona ka publikuar edhe një foto ku shihet me trajnerin e "Gjelave", që natyrisht e ka realizuar në kohën kur ky i fundit drejtonte ekipin ndaj Shqipërisë në kualifikueset e Evropianit "Francë 2016". Gjithsesi, Dervishi mbetet një nga femrat më pozitive dhe simpatike të futbollit shqiptar, pavarësisht faktit që është shkëputur së fundmi nga institucioni ku punonte prej disa vitesh.

“Me Trajnerin e Kombetares Franceze , Didier Deschamps! Nje Fitore e bukur e ketij ekipi te madh!”- ka shkruar ajo karshi fotos./EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.