Trajeri i ri me ide të qarta: Ja si do të luajë Shqipëria

17 Prill 2019

Në konferencën e parë për mediat shqiptare pas prezantimit si trajner i kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka treguar se e njeh mirë skuadrën, teksa i ka të qarta idetë se si do të luajë ekipi kuqezi. “Në bazë të rivalëve dhe ecurisë së ndeshjeve mund të ndryshosh. Kam folur edhe me De Biazin në lidhje me këtë çështje. Me Xhanin njihem përpara se ai të drejtonte Shqipërinë”, ka thënë trajneri italian….
(balkanëeb)

www.balkanweb.com