Tre gjigantët e Ligës Premier tentojnë transferimin e Antoine Griezmannit

06 Shtator 2020

Qëndrimi i Lionel Messit te Barcelona i ka përkeqësuar gjërat për Antoine Griezmannin.

Sulmuesi francez mund të largohet në këtë verë nga Camp Nou, duket ditur se raportet e tij me argjentinasin nuk janë aq të mira.

Sipas asaj që raporton Daily Mail, Liverpool, Manchester United dhe Arsenali janë në garë për transferimin e Griezmannit.

Francezit i është premtuar nga Ronald Koeman se është lojtari kyç i projektit të tij, posa të largohet 33-vjeçari.

Por, gjashtë herë fituesi i Topit të Artë për të ditur ditë më parë se ai nuk largohet nga Barcelona në këtë verë dhe planifikon të qëndrojë deri në fund të kontratës.

Kujtojmë se kontrata e Messit skadon në verën e vitit 2021 dhe aty mund të largohet si lojtar i lirë. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com