Tri foto 'provokuese' nga futbollistja kuqezi

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Tetor 2018 15:12

Futbollistja e kombëtares shqiptare për femra, Erida Bajrakurtaj vazhdon që të jetë një nga më të komentuara sportiste në vend. 24-vjeçarja është tepër aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto të shumta, ku tregon format seksi që ka. Bukuroshja së fundmi ka ndarë dy foto, ku shihet tepër tërheqëse në një party dhe një tjetër të realizuar në makinë. Erida është cilësuar nga fansat si një nga futbollistet më simpatike të kampionatit shqiptar. Ajo ka mbi 13 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku merr komente dhe pëlqime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj sportistë. /EDS/

************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike