Uou, e dashura e Ronaldos nuk ka shans të ketë lindur një fëmijë!

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Dhjetor 2017 17:35

E dashura e yllit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, dje dukej më joshëse se kurrë në shkallët e stadiumit “Santiago Bernabeu” gjatë ndeshjes Real Madrid-Dortmund në Ligën e Kampionëve. Ajo qe dëshmitare e fitores 3-2 të madrilenëve dhe të rekordit më të fundit të sulmuesit portugez.

Ronaldo u bë lojtari i parë në histori që shënon në të gjitha ndeshjet e fazës së grupeve dhe barazoi rivalin e tij, Lionel Messi, duke arritur në kuotën e 60 golave (gjithsej) në fazën e grupeve. Megjithatë, këto statistika nuk përbënin edhe aq interes për bukuroshen spanjolle. Ajo gjatë gjithë kohës u pa duke luajtur në celular.

Modelja 22-vjeçare sapo është bërë nënë e një vajze, por trupi i saj nuk ka ndryshuar aspak nga shtatzënia. Më 12 nëntor, Alana Martina u bë anëtarja më e re e familjes së Ronaldos. Shihni fotot e partneres së tij dhe mahnituni!

 

Ivanka Trump flakë në Lojërat Olimpike

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
24 Shkurt 2018 12:01

Vajza e presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump ka qenë e pranishme në ceremoninë e mbylljes së "Lojërave Olimpike" që po zhvillohen në Korenë e Jugut. Bukuroshja kishte veshur kominoshe të kuqe ndërsa në kokë mbante një kapuç kuqeblu të USA-s. Ivanka postoi disa foto nga momenti i pjesëmarrjes në mbylljen e ceremonisë ndërsa ishte pranë personazheve të njohura në Seul.

Ivanka është kthyer një ndër personazhet më të komentuara në rrjetet sociale pasi babai i saj mori drejtimin e SHBA-ve. Në media ajo njihet edhe ndryshe si “vajza e parë” e presidentit Trump.  /EDS/

Shpëtimi i Vicenza-s, edhe një pornostare në fushë

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 22:04

Amandha Fox, ose siç njihet me nofkën “Venere Polacca” në filmat për të rritur, ka deklaruar se është gati që të kontribuojë me 10% të parave që do të përfitojë nga shitja e kalendarit të saj. Pornostarja do të japë kontrbutin e saj të parave për të shpëtuar klubin bardhekuq. /EDS/

Anais Zanotti, mbretëresha e fitnesit francez

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 16:43

Modelja franceze Anais Zanotti ka vendosur që t’i përkushtohet sportit të bodybuilder, ndërsa në plazh ajo i ka çmendur të gjithë me format e saj. Në veshjen me të brendshme, Zanotti ka bërë që të gjithë të “ulërasin”. /EDS/

Roberta Pedrelli, tifozja superseksi e Roma-s

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
23 Shkurt 2018 16:35

E bukur, seksi dhe tejet e zonja në profesionin e saj si moderatore, aktore dhe modele, po flasim për moderatoren dhe njëkohësisht tifozen e Roma-s, Roberta Pedrelli. Mama e një djali të vogël, të cilit gjithashtu ia ka injektuar dashurinë për verdhekuqtë. Futbolli, filmat, palestra dhe veçanërisht Roma janë dashuritë e tij më të mëdha, të cilave padyshim u kushton kohën e duhur. Nuk nguron që të përkrahë kryeqytetasit nga shkallët e stadiumit, ku padyshim bie në sy me prezencën e saj.

E përveçse në "Olimpico", modelja italiane nuk nguron që të postojë foto të ndryshme "hot" në profilin e saj në "Instagram", me apo pa fanellën e Romës ajo mbetet një ndër tifozet më të zjarrta të tyre. /EDS/