Veprimi qesharak i Carrgaher që pretendoi kinse po e përkthente intervistën e Lewandowskit

24 Gusht 2020

Jamie Carragher u bë kine po e përkthente intervistën e Robert Lewandowskit pas finales së Ligës së kampionëve që Bayern Munich e fitoi kundër Paris Saint-Germain.

Ish-anëtari i Liverpoolit deklaroi se sulmuesi polak e thumbonte Romelu Lukakun dhe Jurgen Kloppin, mirëpo veprimi i tij ishte vetëm për shaka.

Lewandowski luajti për më shumë se 90 minuta në triumfin e Bavarezëve ndaj parisienëve të dielën mbrëma.

Dhe Carragher që tha se ka mësuar gjuhën polake në shkollë, tentoi të përkthente intervistën e Lewndowskit, mirëpo e bëri me shaka në trajneri gjerman dhe në sulmuesin belg.

“Ndjenja më e mirë e jetës”, e përktheu Carragher.

We've heard @kate_abdo translate in real-time.

How about a little Polish Lewandowski translation for @Carra23 ? pic.twitter.com/XoP2aeuAA9

— Champions League on CBS Sports (@UCLonCBSSports) August 23, 2020

“Nuk e besoj se po ndodh kjo gjë, pasi humba një finale kundër Bayern Munichut, tani e fitoj me ta”.

“Ai e lë fajtor Kloppin për këtë. Është dëshpërim që asnjëherë nuk ka qenë në listën e realizatorëve, ai mendon se mund të fitonte Topin e Artë, diçka që tashmë e ka humbur”.

“Kjo mendoj se e dëshmon që unë jam numri 9 më i mirë dhe jo Lukaku”, ka përkthyer Carrgaher me shaka intervistën e Lewandowskit. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan