VIDEO/ 74 vjeç, por nuk duket. Reja feston ditëlindjen në Stamboll

10 Tetor 2019

Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes.

Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe delegacioni i Federatës I kanë bërë një suprizë teknikut. Pavarësisht moshës, Reja ka mbajtur edhe një fjalim, duke u shprehur se ndjehet shumë I ri në kokën e tij.
(balkanweb)

www.balkanweb.com