VIDEO/ Duka elozhe Rejas: Fitore morali dhe shprese

12 Qershor 2019

Çdo rezultat tjetĂ«r pĂ«rveç fitores kundĂ«r MoldavisĂ« do i shndĂ«rronte kualifikueset “Euro2020” nĂ« njĂ« turne pa interes dhe pa objektiva. Armand Duka shijon jo vetĂ«m fitoren por dhe lojĂ«n e shfaqur.

Një meritë të padiskutueshme ka dhe trajneri Edi Reja, me italianin i cili brenda një harku kohor shumë të shkurtër arrit të bashkoj grupin dhe të rikthej harmoninë.

Pas 4 ndeshje, Shqipëria renditet në vendin e 4-ët me 6 pikë, sigurisht ky nuk ishte starti më i mirë i mundshëm por deri në fund ka ende shumë ndeshje dhe shumë pikë në lojë.

(BalkanWeb)

www.balkanweb.com