Video/ Endrra e Manajt bëhet realitet! Sulmuesi kuqezi thirret nga ekipi i parë dhe stërvitet me Mesin!

29 Janar 2020

Rei Manaj është grumbulluar me ekipin e parë të Barcelonës për të qenë në dispozicion të trajnerit Setien në Copa Del Rey, ku kampionët e Spanjës do të luajnë ditën e nesërme kundër Leganesit.

Padyshim një ëndërr e bërë realitet për sulmuesin e Kombëtares kuqezi, që po stërvitet me Leo Mesin me shokë, lojtarë të një kalibri të jashtëzakonshëm.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com