VIDEO/ Flitet për një transferim tek Tirana, Ilir Daja i përgjigjet Refik Halilit

29 Qershor 2020

Në kulmin e diskutimit mbi të ardhmen e Emanuel Egbo në krye të Tiranës, në skenë del emri i Ilir Dajës, si një opsion shumë i rëndësishëm nëse klubi dhe Egbo nuk gjejnë gjuhën e përbashkët. Kjo nuk është hera e parë që emri i Dajës lidhet me bardheblutë por tekniku kryeqytetas nuk dëshiron të përfshihet në këtë diskutim.

Daja ashtu si pjesa tjetër e ekipit të Skënderbeut mbetet në pritje të vendimi nga Gjykata Federale në Zvicër për të vendosur më pas se çfarë do të bëj:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com