VIDEO/ Gattuso ende pa fitore, Milani mposhtet nga Rijeka

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Dhjetor 2017 21:17
VIDEO/ Gattuso ende pa fitore, Milani mposhtet nga Rijeka

Trajneri Gattuso dështoi të gjejë fitoren e parë me Milanin, pasi u mposht nga Rijeka me rezultatin 2-0.

Milan ka pësuar humbje prej 2-0 nga Rijeka në ndeshjen e fundit të fazës së Grupeve të Europa League.

Skuadra e Milanit assesi të kaloi problemet, pasi ka pësuar humbje edhe në Europa League, duke u mposhtur 2-0 nga Rijeka.

Golat për skuadrën vendase i shënuan Puljic dhe Gavranovic. Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike