VIDEO | Hygerta Sako rrëfehet në 90' me Eduasportin

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Shtator 2018 18:53
Moderatorja e njohur i thotë të gjitha

Në rubrikën “90 sekonda me EDS”, e ftuara e radhës është moderatorja e njohur e televizionit Hygerta Sako. Një nga imazhet më të njohura të TVSH-së, foli për eduasportin, për pasionet e mëdha, por edhe shumë të fshehta që ajo i ka përjetuar gjatë jetë së saj në ekran.

Hygerta e nisi me zbulimin e vendit të saj të preferuar për të kaluar pushimet. Por ajo nuk mund të rrinte pa folur edhe për futbollin, e gjithashtu për skuadrën që mbështet. Hygerta rrëfeu edhe sekretin e saj për të pasur një trup sa më të bukur, ndërsa befasoi me emrin e lojtarit të preferuar e sidomos me atë më antipatik.

Në këtë intervistë, moderatorja e njohur tregoi edhe për momentin e saj më kulminant dhe u ndal te planet e së ardhmes. Për ju që jeni kureshtarë për të zbuluar të fshehtat e Hygertës, mund të ndiqni intervistën e plotë. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.
Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike