VIDEO/ “Jemi klubi më i madh në Shqipëri, të gjithë e kanë ëndërr”, nga Alban Hoxha e deri tek Ilir Daja, Halili flet për merkaton

29 Qershor 2020

Fitorja më përmbysje përballë Skënderbeun afron Tiranën gjithnjë e më shumë me titullin kampion. Pavarësisht diferencës prej 9 pikësh, Halili pret sfidën kundër Kukësit, ku një fitore do ti jepte matematikisht titullin kampion.

I gjithë diskutimi për të ardhmen, për pjesëmarrjen në Champions League dhe për merkaton, do të bëhet pikërisht pas kësaj ndeshje. Presidenti i bardhebluve është ndalur dhe tek disa individë të lidhur së fundmi me klubi bardheblu, duke nisur nga Alban Hoxha dhe deri tek Ilir Daja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com