VIDEO/ Kampionat i çuditshëm, kapiteni Lika nuk dorëzohet, tregon objektivat e Vllaznisë

24 Shkurt 2020

TIRANE

Me Tiranën dhe Kukësin që po zhvillojnë një kampionat më vete, ku beteja për titull pritet të zhvillohet ndërmjet tyre, nga Partizani i vendit të tretë dhe deri tek Vllaznia e vendit të 8-të, janë 6 ekipe të cilët pretendojnë për një vend në Europë. Askush nuk ka ndërmend të dorëzohet, ky është një kampionat i çuditshëm ku diferencat mes ekipeve janë shumë të vogla dhe situata në tabelën e klasifikimit mund të ndryshoj shumë dhe shpejt. Nuk dorëzohet as Vllaznia, i ftuar në Sport News Plus, Gilman Lika beson se ekipi është përmirësuar gjatë merkatos së janarit dhe do të luftojnë deri në fund për një biletë në europë:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com