VIDEO/ Liverpool shkatëron Bayern 3-0 në Audi Cup

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
1 Gusht 2017 22:58
Të kuqtë leksion gjermanëve

Liverpool-i mundi Bayern Munich me rezultatin 3-0 dhe siguroi finalen e Audi Cup. “Të kuqtë” do të përballen me Atletico Madrid-in të martën më 2 gusht në orën 20:30. për ekipin e drejtuar nga Jurgen Klopp u realizuan nga Sadio Mane, Mohamed Salah dhe Daniel Sturridge. "" ishte i pafat për Sturridge, i cili u fut si zëvendësues, realizoi golin e tretë, por u detyrua të dilte nga loja për shkak të një dëmtimi. pati dhimbje në kofshë pas golit. kaloi të tijtë në avantazh pas minutës së 6 dhe dha asistin e golit të egjiptianit në të 34'.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike