VIDEO/ Lojtarët e United ” testohen” nga trampolina

VIDEO/ Lojtarët e United ” testohen” nga trampolina

Yjet e Manchester United, Chris Smalling, Ander Herrera dhe Luke Shaw kanë praktikuar teknikat e shytjes në Dubai. “Djajtë e kuq” ndërsa po zhvillojnë fazën përgatitore në klimën e ngrohtë arabe, para se të startojë pjesa e mbetur e sezonit në Premier League.

Smalling ka postuar në profilin e tij në “Twitter” videon e momentit kur shokët e tij të skuadrës dhe ai hidhen nga trampolina në pishinë.

Një video tejet e këndshme, që nuk ka “shpëtuar” pa u komentuar dhe pëlqyer nga tifozët. /EDS/

 

Diving in the modern game is a disgrace! 😂@LukeShaw23 @AnderHerrera #MUFC #GGMU #ManUtd pic.twitter.com/9rWZWRKHFo

— Chris Smalling (@ChrisSmalling) 10 January 2018