VIDEO/ Lojtarët e United "testohen" nga trampolina

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Janar 2018 15:55
"Djajtë e kuq"

Yjet e Manchester United, Chris Smalling, Ander Herrera dhe Luke Shaw kanë praktikuar teknikat e shytjes në Dubai. "Djajtë e kuq" ndërsa po zhvillojnë fazën përgatitore në klimën e ngrohtë arabe, para se të startojë pjesa e mbetur e sezonit në Premier League.

Smalling ka postuar në profilin e tij në "Twitter" videon e momentit kur shokët e tij të skuadrës dhe ai hidhen nga trampolina në pishinë.

Një video tejet e këndshme, që nuk ka "shpëtuar" pa u komentuar dhe pëlqyer nga tifozët. /EDS/

 

beni
beni
9 muaj më parë
ahahaha :D
PËRGJIGJU
1
0
Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike