VIDEO/ “Në Turqi për fitore”, rriten dozat e optimizmit në Kombëtare

08 Tetor 2019

Në konfrencën e përditëshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi.

Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me skuadrën kuqezi nuk e kanë fshehur optimizmin për një rezultat pozitiv në transfertën e Turqisë.
(balkanweb)

www.balkanweb.com