VIDEO/ Përfundimisht është i çmendur, ylli i Milani e “djeg” me party në… shtëpi

26 Mars 2020

Teo Hernandez është një nga lojtarët më të mirë te Milani për këtë sezon, i cili tashmë është i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpi për shkak të pezullimit të futbollit dhe Koronavirusit.

Megjithatë mbrojtësi francez është munduar të krijojë një atmosferë party brenda në shtëpinë e tij. Me muzikën në maksimum, Hernandez është përpjekur të krijojë një party në shtëpinë e tij.

Lojtari ka përdori gjëra shtëpie, si letrat higjienike, dezinfektues, fshirëse dhe ilaç pllakash, aromë dhome dhe shumë gjëra të tjera shtëpiake. Diçka e veçantë e krijuar nga Hernandez, i cili po mundohet ta kalojë me pozitivitet këtë moment të vështirë.

View this post on Instagram

A post shared by T H E O H E R N Á N D E Z (@theo3hernandez) on Mar 25, 2020 at 12:32pm PDT

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com